sylwester.pomorze.pl

Reklama

Najnowsze artykuły:

Gearbox Software finalnie trafił do Take-Two wraz z takimi seriami gier jak Duke Nukem i Borderlands.

AlmaLinux - darmowa dystrybucja Linuksa dla przedsiębiorstw, teraz z pełnym wsparciem dla Raspberry Pi 5. Dlaczego warto na nią postawić?

Tuż przed premierą dodatku do Elden Ring ujawniono wyniki sprzedaży podstawowej wersji gry, która osiągnęła ważny kamień milowy. Dane potwierdzają, że produkcja FromSoftware to hit.

Najnowsze wydanie aktualizacji Windows 11 24H2 (Build 26100.712) zostało wycofane przez Microsoft z kanału Release Preview programu Windows Insider.

Windows Recall na komputerach Copilot+ będzie rejestrował wszystko, co robi użytkownik - by móc potem służyć mu pomocą. Brzmi jak absurdalne naruszenie prywatności.

Analitycy Noble Securities w raporcie z 10 czerwca podwyższyli rekomendację dla Aillerona do "kupuj" z "akumuluj" wyceniając spółkę w horyzoncie 9-miesięcznym na 23,1 zł/akcję, co daje 34 proc.

Zmiany w regulaminach nie są czymś nietypowym i zazwyczaj przechodzą niezauważone. Tym razem było inaczej. Adobe wywołał prawdziwą burzę wśród swoich użytkowników, którzy zrozumieli, że Adobe będzie ...

Microsoft wprowadził technologię DirectSR do pakietu Agile software development kit. Dzięki temu programiści uzyskali do niej dostęp.

A Microsoft suspendeu a disponibilização de uma versão prévia do Windows 11 para membros do programa Windows Insiders. A build que parou de ser distribuída pela companhia é a atualização mais recente ...

Entenda o novo processo de governança da Free Software Foundation. Saiba mais sobre os membros provisórios do conselho e as etapas de seleção.

1.1 Konkurs "Ekonomiczny Blog Roku 2014" (zwany dalej "Konkursem"), jest organizowany przez spółkę Money.pl, zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym - rejestrze przedsiębiorców ...

Factorio to gra niezależna, w której skupiamy się na budowie i zarządzaniu ogromną fabryką gdzieś na obcej planecie. Raczej prosta grafika i widok z góry składają się na całkiem skomplikowaną strategi ...

sylwester.pomorze.pl | Bitcoin | Bank

Copyright © 2024. All Rights Reserved.